HTML5 Hry

Advertisement
Nevstupuj!Crowded City (Crowd City IO)Bubble Shooter SagaBack to CandylandYahtzee Yatzy YamsAutá HryVarenie HryKartové HryHry pre DetiPuzzle HryArcade HryLittle Alchemy 2Master CheckersCukríkový DážďArcher Master 3D: Castle DefenseBecome A DentistAgent P – Špión RebelovBack to Candyland 2Penalty Shooters 2Temple Run 2Classic BowlingČervená a Zelená 2Cesta za Nekonečnými MoriamiOdseknutie LanaNenásytný ZajkoKlasický Solitér: Veľká NocStriker DummiesStickman Bridge ConstructorSubway SurfersStar Wars Rebels: Strike MissionsYeah Bunny!Zvieratá 1010Unicycle HeroAngry BirdsPuppet MasterSuper Mario HTML5Combat OnlineRooftop Snipers 210x10 PlusBig Hero ShootoutSuper Racing GT: Drag ProKnight BrawlBob the Robber 3MultisquareAngry Gran Run2048Clash of TanksVrstvenie TortyLordz ConquestAqua ThrillsSlopeyElectric HighwaySnake AttackBecome a Puppy GroomerCrash It10x10Snail Bob 3School SlackingYeah Bunny 2Dotkni sa a ChyťCircuroidBackflipperCookin' TruckThe Speed NinjaDynamons 2Crazy PlatezTricksHex FRVRRestricted ZoneSocCarUphill Rush 7Snakes and LaddersSkiing FredBubbleshooterRozhodujúci BoxSmashy DuoParking TrainingSvetový Pohár – Penaltový RozstrelAustin and Ally: Monstober ZapCrossy RoadBiker StreetPony Ride With ObstaclesFlip HeroGun Master 2Dynamons WorldMickeyho Úspešný MixérLumberjack StoryHeads Arena: Soccer All StarsFoot ChinkoCandy Bubble HTML5Touchdown ProSuper Falling FredStickman Bike PRRabbids Wild RaceExtreme Off-road RushThe Secret of TetrapylaeSlimák BobBasketball StarsDoner Kebab STOBlocky SnakesFinn's Fantastic Food MachineBoxing Fighter Shadow BattleBaseball Kid Pitcher CupStreetfight King of the GangSky ChasersUdderSheep PartyJelly SokobanMatch ArenaYoda a Jedi TréningMoto Trial Racing 2Running Fred

HTML5 Hry

Naše HTML5 Hry môžete hrať na všetkých zariadeniach. Môžete sa zabaviť s relaxačným hlavolamom, zahrať si karty alebo súťažiť v arkádových súťažiach na svojom tablete, mobilnom telefóne a stolnom počítači. Máme tu úplne voľné kamene Mahjong, výzvy hry Sudoku a obmeny solitéru. Vyskúšajte si strieľačku bublín na svojom iPhone alebo spájajte farebné kamene na svojom tablete s operačným systémom Android. Všetky žánre sú dostupné na všetkých zariadeniach!

Zabavte sa so slávnymi sériami hier ako Sir Coins-a-Lot, Andy's Golf, a Slacking! Každú z našich hier z kategórie HTML5 Hry môžete hrať na rôznych zariadeniach a zabaviť sa doma, v škole alebo počas ciest. Ponorte sa do akcie pár sekúnd a neprestaňte, kým nebudete mať vysoké skóre. So svojim postupom sa môžete pochváliť kamarátom alebo s nimi môžete okamžite súťažiť!