}

Subway Surfers

SYBO4.412,922,918 Hlasov

Subway Surfers je klasická nekonečná bežecká hra. Hráte za Jakea, ktorý surfuje v metre a snaží sa utiecť pred nevrlým inšpektorom a jeho psom. V tejto nekonečnej bežeckej hre sa budete musieť vyhýbať vlakom, električkám, prekážkam a ďalším veciam, aby ste sa dostali čo najďalej. Zbierajte mince, aby ste si odomkli vylepšenia a špeciálne vybavenie, ktoré vám pomôže ísť v hre Subway Surfers zakaždým ďalej. Okrem toho sa mince dajú použiť na odomknutie rôznych postáv a dosiek. Pomocou kľúčov si môžete prispôsobiť postavy a vylepšiť svoje hoverboardy o špeciálne schopnosti. Nezabudnite vyplniť ocenenia, pretože vám dajú kľúče. V 'MyTour' môžete zbierať odmeny za dokončenie denného hľadania slov. Nájdete tam aj misie. Subway Surfers vytvorili Kiloo a Sybo v roku 2012. A dodnes je to jedna z najpopulárnejších online hier!

Subway Surfers prešli na HTML5, takže hru teraz môžete hrať na svojom mobilnom telefóne a tablete online vo svojom prehliadači výhradne na Poki. Okrem toho si stále môžete užívať hru Subway Surfers na vašom PC. Hru môžete hrať zadarmo bez toho, aby ste si ju stiahli. Ak máte záujem o hry podobné Subway Surfers, pozrite si našu Running Games. Užite si surfovanie tu na Poki!

Aký je najnovší svet?

Svetové turné Subway Surfers pokračuje v Bombaji. Pripravte sa na fascinujúcu destináciu hodnú festivalu Holi, ktorý je známy ako festival jari a festival farieb! Na druhý deň festivalu Holi ľudia oslavujú Rangwali Holi, hravý boj za všetkých, kde ostatných potierate farebnými práškami. Spievajte, tancujte, navštevujte svojich priateľov a oslavujte spolu festival Holi v Bombaji! Takže surfujte mestom snov a jeho pulzujúcimi živými ulicami plnými vzrušujúcich trhov, zastavte sa pri krásnej zeleni a prírode a zhlboka sa nadýchnite, obdivujte nádhernú bránu Indie - ktorá sa nazýva aj Taj Mahal v Bombaji -, naskočte na historickým miestnym vlakom v Bombaji a meditáciou v Global Vipassana Pagoda. Bombaj je presne ten exotický útek, ktorý potrebujete!

Ako hrať Subway Surfers online?

Túto hru hráte na Poki pomocou klávesnice:

  • Šípka doľava/doprava – pohyb doľava/doprava
  • Šípka nahor – Skok
  • Šípka nadol – Roll
  • Medzerník – aktivujte hoverboard

Môžete hrať Subway Surfers online zadarmo na počítači?

Áno! Hru si môžete zahrať zadarmo vo svojom prehliadači bez toho, aby ste si museli hru sťahovať. Hrajte Subway Surfers pomocou klávesnice a myši. Na počítači môžete dokonca pristupovať k režimu celej obrazovky.

Kto vytvoril Subway Surfers?

Subway Surfers vytvorili Kiloo a Sybo so sídlom v Dánsku. Subway Surfers dosiahli podľa Sybo Games (2021) rekordných 1,8 miliardy stiahnutí.