Shell Shockers

Blue Wizard Digital4.52,114,680 Hlasov

Shell Shockers, tiež označovaný ako shellshock.io, je 3D multiplayerová strieľačka založená na vajíčku. V hre bojujete proti iným online pištoliam. Shell Shockers má tri herné režimy a viac ako 40 rôznych máp. Teraz je tiež možné plne prispôsobiť svoje vajíčko farbami, klobúkmi, známkami a náplňou. Vyrazte do boja s Eggk-47, RPEGG alebo Crackshot. Nezabudnite použiť vylepšenia kliknutím na kurací nuget v spodnej časti a nezabudnite rozbiť ďalšie vajcia v boji! V Shell Shockers môžete vidieť aj svoj KDR (Kill Death Ratio). Čím vyššia je vaša KDR, tým lepšie. Pretože to znamená, že máte viac zabití ako úmrtí. Ak ste súťaživí, porovnajte svoje KDR so svojimi priateľmi a uistite sa, že vaše je najvyššie.

Zahrajte si Shell Shockers teraz zadarmo online na vašom PC tu na Poki. Nie je potrebné žiadne sťahovanie, stačí hrať hru priamo vo vašom prehliadači. Na našej webovej stránke si môžete Shell Shockers zahrať aj v režime celej obrazovky. Užite si svoj lov vajíčok tu na Poki!

Herné režimy

Tímy

Sú tu 2 tímy, červený tím a modrý tím. Spolupracujte so svojím tímom na zabití hráčov druhého tímu. Tímy môžete zmeniť iba vtedy, ak má druhý tím menej hráčov. Tím s najväčším počtom zabití vyhrá zápas!

Zadarmo pre všetkých

Všetci hráči bojujú proti sebe. Keď uvidíte vajíčko, nemusíte váhať, jednoducho naň bez rozmýšľania vystrelte. Zápas vyhrá hráč s najväčším počtom zabití na konci.

Captula the Spatula

Tento herný režim je podobný známemu hernému režimu „capture-the-flag“. Teraz sú však vlajky vymenené za zlaté špachtle. Ukradnite špachtľu protivníkov a vráťte ju do vlastnej špachtle. Tento režim je tiež tímový. Špachtľa po smrti spadne, zodvihnite ju, aby ste ju získali späť, alebo aby ste pokračovali v ceste svojho padlého spoluhráča!

Zbrane

Môžete si vybrať zo 7 rôznych primárnych zbraní; EggK-47 (útočná puška), Scrambler (brokovnica), Free Ranger (poloautomatická ostreľovacia puška), RPEGG (raketomet), Whipper (SMG), Crackshot (bolt akčná ostreľovacia puška), Tri-Hard (3 náboje Útočná puška). Ako sekundárnu zbraň budete mať pištoľ. Použite svoje vajcia na nákup kamošov a prispôsobenie zbraní.

Ako hrať Shell Shockers?

  • Pohybujte sa pomocou WASD. Neustále sa rozhliadajte pomocou kurzora, aby ste našli nepriateľov.
  • Zastreľte svojich nepriateľov kliknutím ľavým tlačidlom myši a na mierenie použite kláves LShift.
  • Na skok použite medzerník
  • Použite Q na hod granátom
  • Použite R na opätovné nabitie zbrane
  • Použite E na výmenu zbrane

Koľko máp má Shell Shockers?

Shell Shockers má momentálne viac ako 40 rôznych máp na hranie a stále pribúdajú nové.

Je možné v hre Shell Shockers získať neviditeľnú škrupinu?

Bohužiaľ je to len chyba... Alebo je to hacknuté?! V tom prípade to považujeme za podvádzanie, takže vám neprezradíme ako:).

Kto vyvinul Shell Shockers?

Shell Shockers vyvinula spoločnosť Blue Wizard Digital. Ďalším titulom od Blue Wizard Digital je sugarshock-io.

Ak máte radi Shell Shockers, mohla by sa vám páčiť aj hra Venge.io alebo ktorúkoľvek z týchto ďalších Strieľačky Hry na Poki. Chcete objaviť ďalšie skvelé hry? Pozrite si domovskú stránku Poki s našimi najnovšími hrami alebo začnite objavovať na našej stránke popular-games.