}

Rabbids Wild Race

Ubisoft4.3149,364 Hlasov

Rabbids Wild Race je online hra pre viacerých hráčov vytvorená spoločnosťou Ubisoft, kde 32 hráčov súťaží o posledné postavenie Rabbid v hre. Použite svoj jetpack na vyhýbanie sa prekážkam a Rabbidom, ktoré na vás strieľajú. Leťte čo môžete a zbierajte hviezdy a mince skôr, ako ich dostanú ostatní nezbední Rabíni! Určite tieto mince použite v obchode a odomknite si úžasné oblečenie, aby ste si mohli prispôsobiť svoju postavu. Oblečte si Rabbid a pripravte si jetpack, je čas závodiť!

Ako hrať:

Môžete hrať Rabbids Wild Race pomocou myši alebo klávesnice.

Skákajte s jetpackom na let, alebo bežte po podlahe a pohybujte sa rýchlejšie. Vyhýbajte sa nástrahám, prekážkam a nepriateľom a vyhrajte závod ako posledný stojaci hráč!

Skok - kliknutie myšou alebo medzerník
Vyberte - kliknutie myšou

Tipy a triky:

  • Uvedomte si okamih zlomenia štítu nervy drásajúceho. Tento okamih je zvýraznený bielou bariérou. Ak prekročíte bariéru, všetkých ďalších 31 Rabbidov môže teraz navzájom skákať po hlavách a pri údere vás zraziť!
  • Hviezdy, ktoré pozdĺž cesty zhromaždíte, môžete použiť na odomknutie chladného zosilňovača brnenia v hlavnej ponuke. S týmto brnením môžete v ďalšom behu dostať jeden úder navyše!
  • S mincami, ktoré nazbierate počas svojich hier, môžete v obchode odomknúť úžasné oblečenie pre svojich Rabbid. Kombinujte chladné čiapky, ako napríklad vikingský klobúk, a okuliare spolu so zvyškom vášho oblečenia, aby bol váš Rabbid jedinečne váš! Môžete dokonca odomknúť aj nejaké chladné fúzy.

O autorovi:

Rabbids Wild Race vytvoril Ubisoft. Toto je ich prvá hra tu na Poki!