Hľadať

Kingdom Rush.1

Kingdom Rush

Pomôžte kráľovi Denasovi posilniť obranu mesta. Vžite sa do úlohy vznešeného a hrdinského bojovníka! Priveďte batalión do Southportu a zastavte prichádzajúcich banditov. Postavte okolo ciest všetky typy obranných budov vrátane budovy spolku čarodejníkov!

Unáhlené Kráľovstvo

http://www.hrajhry.sk/hra/tower+defense/kingdom+rush.html

Burrito Bison Revenge.7

Burrito Bison Revenge

Odpáľte Burrito Bisona čo najďalej! Táto vystreľovacia hra obsahuje jedinečné zlepšenia a prekážky. Pomocou meradla sa odpáľte z kruhu. Udierajte utekajúce bytosti a odrážajte sa od balónov!

Pomsta Burrito Bisona

http://www.hrajhry.sk/hra/strie%C4%BEanie+na+dia%C4%BEku/burrito+bison+revenge.html

Sports Heads: Football.7

Sports Heads: Football

Odbíjajte lopty dopredu a dozadu a hrajte novodobý stolný tenis. Vychutnajte si arkádovú akciu a rýchlu hrateľnosť v tejto zábavnej veľkohlavej hre. Počas zápasov môžete zbierať zlepšenia a získavať tak ďalšie body. Hrajte turnaje proti počítaču a rôznym profesionálnym futbalistom.

Veľkohlavý Futbal

http://www.hrajhry.sk/hra/futbal/sports+heads%3A+football.html

Warfare 1944.5

Warfare 1944

Prežite intenzívne boje 2. svetovej vojny! Táto vojnová hra odohrávajúca sa v roku 1944 umožňuje bojovať na strane hrdinských amerických vojakov. Vpadnite na bojisko na pláži a získajte nad ním kontrolu. Víťazte v bitkách, zlepšujte vojakov a vyhrajte celú vojnu!

Vojna: 1944

http://www.hrajhry.sk/hra/warfare/warfare+1944.html

Dorine Cyklistické Preteky.3
Dorine Cyklistické Preteky

Dorine Cyklistické Preteky

Pretekajte na bežnom bicykli na kopcovitých lesných tratiach. Pridávajte do kopcov a závratnou rýchlosťou sa púšťajte dolu brehom. Nespadnite s Dorou z bicykla a po ceste za víťazstvom zbierajte balóny. Schmatnite všetky balóny a pretekajte sa s časom, aby ste vyhrali.

Dora's Bike Ride

http://www.hrajhry.sk/hra/dora/dora%27s+bike+ride.html

Run Ninja Run 2.2

Run Ninja Run 2

Uniknite pred nebezpečenstvom s rýchlym nindžom! Táto japonská akčná hra otestuje rýchlosť vašich reakcií. V každom kole musíte bežať, skákať a prešmyknúť sa okolo prekážok. Zbierajte zlaté tehličky a použite ich na zlepšenie vlastností!

Bež, Nindža, Bež 2

http://www.hrajhry.sk/hra/ninja/run+ninja+run+2.html

Home Sheep Home 2: LL.2

Home Sheep Home 2: LL

Vydajte sa v Londýne na kreslené dobrodružstvo s 3 stratenými ovcami. Táto skákačka otestuje rýchlosť vašich reakcií a schopnosti riešenia hlavolamov. V každej úrovni musíte prísť na spôsob, ako sa dostať namiesto určenia. Nebojte sa riskovať na ceste za víťazstvom!

Ovčí Domov 2

http://www.hrajhry.sk/hra/sk%C3%A1kanie/home+sheep+home+2%3A+ll.html

Uphill Rush 5.1

Uphill Rush 5

Oblečte si plavky a pretekajte v aquaparku. Zúčastnite sa pretekov na čas alebo súťažte priamo s ostatnými jazdcami. Získajte rýchlosť, skáčte na rampách a robte triky vo vzduchu. Pozbierajte množstvo peňazí a špliechajte vodu vo víťaznej dráhe!

Jazda do Vrchu 5

http://www.hrajhry.sk/hra/skoky+na+motork%C3%A1ch/uphill+rush+5.html

Jolly Jong 2.0

Jolly Jong 2

Hrajte vertikálnu trojrozmernú verziu hry Mahjong! Táto moderná stolová hra obsahuje klasické kamene s ázijskou grafikou. Vašou úlohou je čo najrýchlejšie odstrániť všetky kamene z hracej plochy. Hrať môžete len s rovnakými kameňmi, ktoré sú voľné na oboch stranách!

http://www.hrajhry.sk/hra/mahjong/jolly+jong+2.html

Formula Racer 2012.0

Formula Racer 2012

Jazdite na výkonných vozidlách série Formula Jeden po celom svete. Zlepšite výkon motora, riadenie a rýchlosť vozidla. Pred každými pretekami vyberte vhodné pneumatiky a vyrazte na trať. Získajte peňažné odmeny za umiestnenie v každých pretekoch, za ktoré si kúpte zlepšenia jazdných vlastností vozidla.

Pretekár Formuly 2012

http://www.hrajhry.sk/hra/3d+preteky/formula+racer+2012.html

Zberač Hviezd Super Mario 2.9
Zberač Hviezd Super Mario 2

Zberač Hviezd Super Mario 2

Vydajte sa za dobrodružstvom do úplne nového sveta Mario World v hre Super Mario Star Scramble 2. Hra je vytvorená podľa originálnej série a obsahuje obľúbené postavy – Koopalings, Toad a ďalšie. Napriek klasickej grafike a hrateľnosti je vzrušujúce dobrodružstvo úplne nové.

Super Mario Star Scramble 2

http://www.hrajhry.sk/hra/mario/super+mario+star+scramble+2.html

Narodeninová Princezná – Obliekacia hra.6
Narodeninová Princezná – Obliekacia hra

Narodeninová Princezná – Obliekacia hra

Oblečte narodeninovú oslávenkyňu do pekných šiat. Starajte sa o princeznú a spravte z nej skutočnú krásavicu. Vyskúšajte množstvo rozkošných vrchných častí a pekných sukní. Obujte jej topánky a položte do lona darček!

Birthday Princess

http://www.hrajhry.sk/hra/princezn%C3%A1/birthday+princess.html

Barbie – Zmena Vzhľadu na Večierok.4
Barbie – Zmena Vzhľadu na Večierok

Barbie – Zmena Vzhľadu na Večierok

Vytvorte Barbie účes a naneste mejkap. Táto nádherná bábika je pripravená na veľkú oslavu. Vyberte jej účes, jeho farbu a prejdite k mejkapu. Vyskúšajte rôzne očné odtiene, červeň a rúž. Nakoniec Barbie oblečte dokonalé šaty!

Barbie Loves to Party

http://www.hrajhry.sk/hra/barbie/barbie+loves+to+party.html

Little Girl Eva Dress-Up

Little Girl Eva Dress-Up

Oblečte Evu do úplne nových šiat. Najprv vytvorte účes a naneste mejkap. Skombinujte rôzne farby a vytvorte jedinečný vzhľad. Potom vyskúšajte rozličné šaty a šperky. Pózujte so zmrzlinou alebo lízankou!

Malá Eva – Obliekacia Hra

http://www.hrajhry.sk/hra/little+girl+eva+dress-up.html

Earn to Die 2012: Part 2

Earn to Die 2012: Part 2

Ničte nemŕtvych nepriateľov počas zombie apokalypsy. Jazdite po nerovnom teréne, neprevráťte sa a dávajte pozor na knísajúce sa zombie. Zbierajte body, ktoré použite na zlepšenia svojho vozidla. Zničte všetky zelené monštrá okolo vás!

Obchodník so Smrťou 2012: 2. časť

http://www.hrajhry.sk/hra/earn+to+die+2012%3A+part+2.html

Strike Force Heroes 2

Strike Force Heroes 2

Upravte hrdinskú armádu a dokončite vojnovú výpravu plnú náročných misií. Každý druh vojakov má jedinečné schopnosti, zbrane a smrtiace útoky. Bojujte ako inžinier, žoldnier, generál, Moloch alebo ostreľovač. Vaša prvá misia sa odohráva na krúžiacej vesmírnej stanici!

Hrdinskí Bojovníci 2

http://www.hrajhry.sk/hra/strike+force+heroes+2.html

© Hraj Hry 2014 ·Contact·

Reklama